Kodukant Läänemaa Logo
   

LEADER projektitaotluste hindamiskomisjon

Kodukant Läänemaa üldkoosolekul 23.10.2015, valiti kolmeks aastaks uus hindamiskomisjon:
Põhiliikmed:
KOV esindajad: Tarmo Kruuspan, Heikki Salm, Eidi Leht
MTÜ esindajad: Aime Koit, Rein Kaljuvee, Margus Ojamäe
E/V esindajad: Kersti Ajaots, Urve Aasmaa, Andres Tamla

Asendusliikmed:
MTÜ esindajad: Maido Leever, Juta Roopalu Malk, Tenno Laanemets
KOV esindajad: Urve Sarapik, Ave-Piia Rohtla,Lea Mäeorg
E/V esindajad: Ants Ale,Urve Sikemäe, Oliver Tammemägi

_____________________________________________

18.10.2012 valitud KKLM hindamiskomisjoni volitused lõppesid uue komisjoni valimisega KKLM üldkoosolekul 23.10.2015.

KKLM hindamiskomisjoni esimees on alates 07.03.2013 Toomas Schmidt

KKLM hindamiskomisjoni koosseis alates 18.10.2012

 

Piirkond

Nimi

Hanila

Lea Mäeorg

 

Eha Kukk

Lihula

Maido Leever

 

Inga Rennit

Martna

Inda Mölder

 

Mati Laur

Kullamaa

Aare Lauren

 

Tenno Laanemets

Ridala

Toomas Schmidt

 

Maire Vilbas

Risti

Rein Kaljuvee

 

Alvar Lai

Oru

Marika Prikk

 

Kadi Paaliste

Noarootsi

Sirje Trisberg

 

Irmeli Alt

Nõva

Õnne Rüütel

 

Ülle Heinleht

Vormsi

Eidi Leht

 

Marju Terro

Taebla

Peeter Alekand

 

Aare Vaalma

LEADER projektitaotluste hindamiseks 2013.aastal

Meede 2 oktoober 2013

KKLM Hindamiskriteeriumid 2013 selgitustega meede 2.pdf
___________________________________________________________________

Meede 4 veebruar 2013

KKLM Hindamiskriteeriumid 2013 selgitustega 1.pdf

KKLM Hindamiskriteeriumid 2013 selgitustega 2.pdf

  MTÜ Kodukant Läänemaa LEADER taotluste menetlemise kord 2013.pdf
____________________________________________________________________

 MTÜ Kodukant Läänemaa revisjonikomisjon hindamisest 18.10.2012

kklm_hindamine.ppt

19.10.2011.a. toimunud KKLM -i üldkoosolekul otsustati kinnitada projektide hindamise komisjon järgmises koosseisus:
1. Anu-Lii Jürman          Lihula
2. Linda Pärnpuu          Kullamaa
3. Inda Mölder              Martna
4. Aime Koit                  Ridala
5. Urmas Pau               Vormsi
6. Peeter Alekand        Taebla
7. Sven Köster             Risti
8. Lea Mäeorg              Hanila
9. Kalle Saar                 Nõva
10. Sirje Trisberg          Noarootsi
11. Marika Prik              Oru

Hindamiskomisjoni asendusliikmed:

1. Kaija-Ly Nuudi          Nõva
2. Tenno Laanemets    Kullamaa
3. Mati Laur                  Martna
4. Piret Zahkna             Risti
5. Maire Vilbas              Ridala
6. Eha Kukk                  Hanila
7. Inga Rennit              Lihula
8. Aare Vaalmaa           Taebla
9. Kadi Paaliste            Oru
10. Eidi Leht                 Vormsi
11. Annika Kapp           Noarootsi

Hindamiskomisjoni tegutsmise aeg on 3.aastat.

Hindamiskomisjoni töökorraldus 2012.pdf

Hindamiskomisjoni töökorraldus 2011

Hindamiskriteeriumid 2012.aastal ei muutu

Hindamiskriteeriumid 2011 I.pdf
Hindamiskriteeriumid 2011 II.pdf